«Біличанка» у фіналі

Мар 21, 2016

У Києві завершився матч-відповідь 1/2 фіналу розіграшу Кубка України з футзалу між «Біличанкою-НПУ» та дніпропетровською «Злагодою». Перший матч цього протистояння, який відбувся у Дніпропетровську, завершився на користь ірпінчанок – 6:4.

Зустріч старих знайомих, порівняно з першим матчем, видалася менш результативною. До першого взяття воріт глядачі чекали аж 16 хвилин, після чого трибуни зірвалися оваціями — свій момент реалізувала Ігнатенко Маріанна. Не пройшло хвилини, як біличанки подвоїли рахунок. Блискучу атаку розпочала воротар «біло-зелених» Наталія Бесідовська, яку не менш ефектно завершила Дарія Зеленська — 2:0. До речі, в попередньому моменті саме Зеленська стала асистентом гольової атаки.

Другий тайм для обох команд став вже з елементами тренування — ірпінчанки експериментували зі складом і награвали тих, хто рідко з’являється у складі, а ось дніпрянки вже з середини другого тайму почав награвати п’ятого польового. Це принесло свій результат аж під занавіс матчу, коли одну з атак реалізувала Аслаханова. Але до цього, на 31 хвилині, своє слово сказала Анна Шульга, яка збільшила рахунок до 3:0 на користь «Біличанки-НПУ».

Отже, дві перемоги 6:4 і 3:1 виводять команду Володимира Колка до фіналу Кубка України, який відбудеться 14 травня 2016 року.